Türk Yurdu

Cesur ve Güzel 27. Bölüm Fragmanı İzle! Cesur ve Güzel 27. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

Star TV ekranlarında yayınlanan Cesur ve Güzel dizisi tüm hızıyla devam ediyor. Cesur ve Güzel 27. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Cesur ve Güzel 27. bölümü adeta nefesleri kesiyor. Cesur ve Güzel 27. bölüm fragmanı izle.

Cesur ve Güzel 27. Bölüm Fragmanı İzle! Cesur ve Güzel 27. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?
Son Güncellenme Tarihi:11 Mayıs 2017 - 23:51 - 360 kez görüntülendi.

Star TV ekranlarında yayınlanan Cesur ve Güzel dizisi tüm hızıyla devam ediyor. Cesur ve Güzel 27. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Cesur ve Güzel 27. bölümü adeta nefesleri kesiyor. Cesur ve Güzel 27. bölüm fragmanı izle.

Cesur ve Güzel solukları kesen bir bölüm sonuyla izleyicileri büyük merak ve hüzün içerisinde bıraktı. Cesur ve Güzel 16. bölümde, Cesur’un annesi Figen hanım, Rıza’nın kurduğu oyunda kafesten yere düştü. Rıza bunu yaparak Figen Hanım’ı Tahsin Korludağ öldürmüş gibi göstermek istedi.. Acımasızca ve piskopatça oyun kuran Rıza bu sırada karakola teslim olarak kendini oyun dışındaymış gibi göstermek istedi…

Açığa çıkan gerçekler Cesur’u adım adım babasının katiline yaklaştırır. Cesur, yıllar önce babasını ondan koparan kurşunun hesabını sormak için harekete geçtiğinde, savaş alanında iki cephe arasında kalan yine Sühan olur. Gerçekleri öğrenmesi için Cesur’a uzaktan rehberlik eden Rıza, onun Tahsin’den intikam almasını sabırsızlıkla beklemektedir. Tahsin’in sonunu izlemek için yerini en önden ayırtır.Tahsin Korludağ’ın etrafındaki çember giderek daralırken, ayağının altından önce Rıza’yı kaldırması gerektiğinin farkındadır. Fakat Savcı’yla, Cesur’a kurduğu tuzağa bu kez kendisi düşecektir.

Tüm düşmanlıklara rağmen Sühan ve Cesur aşkı alevlenir… Tahsin Korludağ’ı adalete teslim etmek üzere, büyük ilerleme kaydeden, büyük zafere güçlü adımlarla ilerleyen Cesur, ne olursa olsun Sühan’a olan aşkını, Tahsin Korludağ’a olan nefretinden ayrı tutar. İstanbul’da baş başa yine kendilerini etraflarındaki tuzakları ve düşmanlıkları unuturlar, Sühan ve Cesur olurlar.

Cesur’a destek olmaya çalışan Sühan’ın başına gelen gizemli olayların ardından birbirlerinden uzak durmaya çalışan Cesur’la, Sühan’ı yeniden bir araya getirir. Cesur ise aşkından asla vazgeçmeyeceğini bir kez daha kanıtlar.

Cesur’un yıllardır beklediği yüzleşme günü gelip çatar. Bu sefer karar verme sırası Sühan’a geçmiştir. Rıza da hücresinde heyecanla bu anın hayalini kurarken cevaplar hiç beklenmeyen bir yerden gelir.

Cahide’nin sırlarının birer birer ortaya çıkması Korludağ ailesini derinden sarsar ve Korhan’ın verdiği zor karar Cesur ve Sühan’ı tekrar bir araya getirir.

Öte yandan Rıza sinsi planları doğrultusunda Cesur’un güvenini kazanmaya devam eder. Boşanma sayesinde Cesur’a karşı galip geldiğini düşünen Tahsin Korludağ zaferin etkisindedir.

Sühan’ın ise kalbinde yeşeren umut, yeniden baharı getirecek kadar güçlü durumdayken Cesur’un karşısına çıktığında aldığı haber onu fazlasıyla yaralar.. Cesur ve Sühan için bir araya gelmek artık eskisinden de daha zor olacaktır.

Cesur ve Güzel yeni bölümüyle perşembe akşamları Star Tv ekranlarında…

Sevilen dizi Cesur ve Güzel’in heyecan içinde beklenen 27. bölüm fragmanına sitemizden ulaşabilirsiniz…

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER