Türk Yurdu

Cesur ve Güzel 20. Bölüm Fragmanı İzle! Cesur ve Güzel 20. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? 30 Mart

Star TV ekranlarında yayınlanan Cesur ve Güzel dizisi tüm hızıyla devam ediyor. Cesur ve Güzel 20. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Cesur ve Güzel 20. bölümü adeta nefesleri kesiyor. Cesur ve Güzel 20. bölüm fragmanı izle.

Cesur ve Güzel 20. Bölüm Fragmanı  İzle! Cesur ve Güzel 20. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? 30 Mart
Son Güncellenme Tarihi:23 Mart 2017 - 23:59 - 475 kez görüntülendi.

Star TV ekranlarında yayınlanan Cesur ve Güzel dizisi tüm hızıyla devam ediyor. Cesur ve Güzel 20. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Cesur ve Güzel 20. bölümü adeta nefesleri kesiyor. Cesur ve Güzel 20. bölüm fragmanı izle.

Cesur ve Güzel solukları kesen bir bölüm sonuyla izleyicileri büyük merak ve hüzün içerisinde bıraktı. Cesur ve Güzel 16. bölümde, Cesur’un annesi Figen hanım, Rıza’nın kurduğu oyunda kafesten yere düştü. Rıza bunu yaparak Figen Hanım’ı Tahsin Korludağ öldürmüş gibi göstermek istedi.. Acımasızca ve piskopatça oyun kuran Rıza bu sırada karakola teslim olarak kendini oyun dışındaymış gibi göstermek istedi…

Açığa çıkan gerçekler Cesur’u adım adım babasının katiline yaklaştırır. Cesur, yıllar önce babasını ondan koparan kurşunun hesabını sormak için harekete geçtiğinde, savaş alanında iki cephe arasında kalan yine Sühan olur. Gerçekleri öğrenmesi için Cesur’a uzaktan rehberlik eden Rıza, onun Tahsin’den intikam almasını sabırsızlıkla beklemektedir. Tahsin’in sonunu izlemek için yerini en önden ayırtır.Tahsin Korludağ’ın etrafındaki çember giderek daralırken, ayağının altından önce Rıza’yı kaldırması gerektiğinin farkındadır. Fakat Savcı’yla, Cesur’a kurduğu tuzağa bu kez kendisi düşecektir.

Tüm düşmanlıklara rağmen Sühan ve Cesur aşkı alevlenir… Tahsin Korludağ’ı adalete teslim etmek üzere, büyük ilerleme kaydeden, büyük zafere güçlü adımlarla ilerleyen Cesur, ne olursa olsun Sühan’a olan aşkını, Tahsin Korludağ’a olan nefretinden ayrı tutar. İstanbul’da baş başa yine kendilerini etraflarındaki tuzakları ve düşmanlıkları unuturlar, Sühan ve Cesur olurlar.

Cesur’a destek olmaya çalışan Sühan’ın başına gelen gizemli olayların ardından birbirlerinden uzak durmaya çalışan Cesur’la, Sühan’ı yeniden bir araya getirir. Cesur ise aşkından asla vazgeçmeyeceğini bir kez daha kanıtlar.

Cesur’un yıllardır beklediği yüzleşme günü gelip çatar. Bu sefer karar verme sırası Sühan’a geçmiştir. Rıza da hücresinde heyecanla bu anın hayalini kurarken cevaplar hiç beklenmeyen bir yerden gelir.

Cesur ve Güzel yeni bölümüyle 30 Mart akşamı Star Tv ekranlarında…

Sevilen dizi Cesur ve Güzel’in heyecan içinde beklenen 20. bölüm fragmanına sitemizden ulaşabilirsiniz…

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER