Türk Yurdu

Cesur ve Güzel 17. bölüm fragmanı yayınlandı. Cesur ve Güzel 17. Bölüm fragmanı izle HD

Star TV ekranlarında yayınlanan Cesur ve Güzel dizisi tüm hızıyla devam ediyor. Cesur ve Güzel 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Cesur ve Güzel 17. bölümde neler olacak? Cesur’un annesi Rıza’nın kurduğu oyunda kafesten aşağı düştü… Cesur’un annesi ölecek mi? Cesur ve Güzel 17. bölümü 9 Mart 2017 Perşembe günü… Cesur ve Güzel 17. bölüm fragmanı izle.

Cesur ve Güzel 17. bölüm fragmanı yayınlandı. Cesur ve Güzel 17. Bölüm fragmanı izle HD
Son Güncellenme Tarihi:05 Mart 2017 - 13:32 - 635 kez görüntülendi.

Star TV ekranlarında yayınlanan Cesur ve Güzel dizisi tüm hızıyla devam ediyor. Cesur ve Güzel 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Cesur ve Güzel 17. bölümde neler olacak? Cesur’un annesi Rıza’nın kurduğu oyunda kafesten aşağı düştü… Cesur’un annesi ölecek mi? Cesur ve Güzel 17. bölümü 9 Mart 2017 Perşembe günü… Cesur ve Güzel 17. bölüm fragmanı izle

Cesur ve Güzel solukları kesen bir bölüm sonuyla izleyicileri büyük merak ve hüzün içerisinde bıraktı. Cesur ve Güzel 16. bölümde, Cesur’un annesi Figen hanım, Rıza’nın kurduğu oyunda kafesten yere düştü. Rıza bunu yaparak Figen Hanım’ı Tahsin Korludağ öldürmüş gibi göstermek istedi.. Acımasızca ve piskopatça oyun kuran Rıza bu sırada karakola teslim olarak kendini oyun dışındaymış gibi göstermek istedi…

Cesur ve Güzel 16. Bölüm son sahne:

Cesur ve Güzel 16. Bölümde neler oldu?

Açığa çıkan gerçekler Cesur’u adım adım babasının katiline yaklaştırır

Cesur, yıllar önce babasını ondan koparan kurşunun hesabını sormak için harekete geçtiğinde, savaş alanında iki cephe arasında kalan yine Sühan olur.

Gerçekleri öğrenmesi için Cesur’a uzaktan rehberlik eden Rıza, onun Tahsin’den intikam almasını sabırsızlıkla beklemektedir. Tahsin’in sonunu izlemek için yerini en önden ayırtır.

Tahsin Korludağ’ın etrafındaki çember giderek daralırken, ayağının altından önce Rıza’yı kaldırması gerektiğinin farkındadır. Fakat Savcı’yla, Cesur’a kurduğu tuzağa bu kez kendisi düşecektir.

Tüm düşmanlıklara rağmen Sühan ve Cesur aşkı alevlenir
Tahsin Korludağ’ı adalete teslim etmek üzere, büyük ilerleme kaydeden, büyük zafere güçlü adımlarla ilerleyen Cesur, ne olursa olsun Sühan’a olan aşkını, Tahsin Korludağ’a olan nefretinden ayrı tutar. İstanbul’da baş başa yine kendilerini etraflarındaki tuzakları ve düşmanlıkları unuturlar, Sühan ve Cesur olurlar.

Cesur ve Güzel 17. bölüm Fragmanı:

Cesur ve Güzel dizisi pek çok soruyla bu haftalık ekranlara veda etti. 9 Mart Perşembe günü ekranlara 17. bölümüyle gelecek olan dizide neler olacak? Cesur oyunu anlayabilecek mi? Figen Hanım öldü mü? tüm bu sorular önümüzdeki hafta Star TV ekranlarında cevap bulacak.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER