Türk Yurdu

”Çanta ticaretine başlayacağız”

Fox TV ekranlarında yayınlanan Muhteşem Yüzyıl Kösem adlı dizide Kösem Sultan karakterine hayat veren güzel oyuncu Nurgül Yeşilçay, BeStyle dergisine açıklamalarda bulundu.

”Çanta ticaretine başlayacağız”
Son Güncellenme Tarihi:06 Ocak 2017 - 13:24 - 391 kez görüntülendi.

Fox TV ekranlarında yayınlanan Muhteşem Yüzyıl Kösem adlı dizide Kösem Sultan karakterine hayat veren güzel oyuncu Nurgül Yeşilçay, BeStyle dergisine açıklamalarda bulundu.

Oyuncu Nurgül Yeşilçay, BeStyle dergisine önemli açıklamalar yaptı. Güzeller güzeli oyuncu Nurgül Yeşilçay, günlük alışkanlıklarından bahsederken, “Her gün aynı radyoyu dinlerim, her Sabah kalktığımda mutlaka kahve içer ve Twitter’a bakarım. Gelenekçi bir insanım, yeni şeyleri deneyerek yorulmak istemiyorum. Bazı şeyler stabil kalsın, geri kalanlar devamlı değişsin istiyorum.”

”İnsanların yalnız kalmayı bilmesi gerektiğini…”

“İnsanların yalnız kalmayı bilmesi gerektiğini düşünüyorum. Tabii ki ben de dışarı çıkıyorum, çok da eğleniyorum ama eğer yalnız kaldığımda kendi kendime vakit geçiremiyorsam, bence orada bir problem vardır. Bu kendinle mutlu değilsin demek oluyor çünkü.”

”Boş zamanları da değerlendirmek lazım”

“Atölyem var; iki yıldır aktif bir şekilde resim yapıyorum. Bir de ortağım var, çok eğlenceli. Etamin de işliyorum, set sonuçta beklenilen bir yer. Boş zamanları da değerlendirmek lazım. Televizyon izlerken falan da yapıyorum. Yakında çanta ticaretine başlayacağız, sette çanta yapıyoruz”

“Çocuğumla ilgileniyorum”

Şu sıralar hayatımda kimse yok, istemiyorum da zaten. Belki de yorulmaktan korktuğum için birini istemiyorumdur… Çocuğumla ilgileniyorum, işe gidiyorum. Artık bana destek olacak birini istiyorum.

”Doğal olacak”

“Bana göre güzellik her şeyden önce samimiyet. Söylediğiyle yaptığının birbirini tutması, söylediği şeyin ona yakışması ve sürdürülebilir olması lazım. Bunun için de ya zeki olacak ve beni kandıracak ya da doğal olacak. Karşımdaki ucuz hesaplar peşinde olmasın da o bana yeter.”

Yeşilçay’ın 2004 senesinde dünyaevine girdiği ve altı yıl evli kaldıktan sonra ayrıldığı Cem Özer’den Osman Nejat Özer isimli çocukları dünyaya gelmişti.

Güzel oyuncu Nurgül Yeşilçay’ın samimi açıklamaları dikkatleri çekti.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER