Türk Yurdu

Bursasporlu Futbolculardan Açıklama Geldi

Bursaspor takımında futbolcular, cumartesi günü deplasmanda Kardemir Karabükspor karşısında almış oldukları 1 puandan dolayı mutlu oldukları öğrenildi.

Bursasporlu Futbolculardan Açıklama Geldi
Son Güncellenme Tarihi:06 Kasım 2016 - 14:00 - 829 kez görüntülendi.

Son dört resmi lig maçında mağlup olmayan takım Bursaspor’da yıldız file bekçisi Harun tekin, “Alınan bir puanın önemi ilerleyen haftalarda ortaya çıkacaktır” ifadelerini kullandı

”Bu puanın önemini ileri haftalarda anlayacağız!”

“Öncelikle takım arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Güzel oyun oynadık ve mücadele verdik. Sonuna kadar galibiyeti kovaladık. Son dakikalarda atmış olsaydık 3 puanla dönebilirdik. Kardemir Karabükspor’da iyi mücadele verdi. Onlarda kazanmak istedi. Sonuçta puan iyidir. Bu 1 puan bizi ileride yukarılara taşıyacaktır. Bu puanın önemini ileri haftalarda anlayacağız.” ifadelerini kullandı.

”Bu gururu da yaşatırım inşallah”

“Taraftarlarımız deplasmanlarda da bizi çok güzel destekliyorlarlar. Karabükspor karşılaşmasında da inanılmaz destek verdiler. Bunu sahada hissettik. Onlara buraya gelip, bizleri destekledikleri için teşekkür ediyoruz. Gönül onlara 3 puan hediye etmek isterdi. Olmadı. Ne yapalım sağlık olsun. Milli takım kampı başlıyor. İnşallah fırsat bulur oynarım. Bu gururu da yaşatırım inşallah.” açıklamasını yaptı.

Bilal Kısa’dan önemli açıklamalar

Yıldız orta saha oyuncusu Bilal Kısa “Güzel sonuç diyebilirim. Oyuna baktığımızda iyi mücadele ettik. Galibiyette alabilirdik. Pozisyonlara da girdi. Zor bir deplasmandı. Baktığımız zaman kötü sonuç değil. Güzel emin adımlarla ilerliyoruz. Milli maç arasından sonra oynayacağımız mücadeleyi kazandığımızda her şey çok güzel olacak. Bu 15 günü iyi değerlendirip Akhisar Belediyespor hazırlanacağız.” şeklinde konuştu.

Kubilay Kanatsız’da açıklama yaptı

“Bu maçın zor olacağını biliyorduk. Takım olarak galibiyet serimizi devam ettirmek istiyorduk. Buraya kazanmaya gelmiştik. Ama olmadı. Yenilmedik 1 puanı aldık. Taraftarlarımızın ayaklarına sağlık. Buraya kadar gelip bizi desteklediler. Bizleri desteklemeye devam etsinler.”

Bursaspor bu sezon oynadığı futbol ile taraftarlarını mutlu ederken, ligin sürpriz ekiplerinden biri olmayı başardı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER