Türk Yurdu

Bodrum Masalı 35. Bölüm Fragmanı Yayımlandı- Tıkla İzle

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Bodrum Masalı’nın yeni bölüm fragmanı adeta nefesleri kesiyor. Bodrum Masalı’nın 35. bölüm fragmanı yayınlandı. Bodrum Masalı 35. bölüm fragmanı tıkla izle…

Bodrum Masalı 35. Bölüm Fragmanı Yayımlandı- Tıkla İzle
Son Güncellenme Tarihi:09 Mayıs 2017 - 19:39 - 329 kez görüntülendi.

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Bodrum Masalı’nın yeni bölüm fragmanı adeta nefesleri kesiyor. Bodrum Masalı’nın 35. bölüm fragmanı yayınlandı. Bodrum Masalı 35. bölüm fragmanı tıkla izle…

Ateş, Su ve Yıldız banka borcunda dolayı zor durumda kalıp evlerinden atıldı. Faryalı ise onlar için elinden geleni yapıp onları bu durumdan kurtarmak ister ve bunun için kendi bildiği yollarla para aramaya baş koydu.
Öte yandan Ateş de ve Kelebek de aynı amaç doğrultusunda yeni işler peşinde. Beklenmedik bir şekilde Bodrum’a gelen Bora ve sağ kolu Lal ise, bu kurtuluş çabalarının önüne geçip engel olmak ister. Ayrıca Bora Evren ile Gözde ilişkisinin de merkezinde yer tutmaya çalışacak. Aslı ise anne ve babasını ararken sürpriz bir yeni ipucuna ulaşır. Ateş ise Aslı’yı mutlu edecek, zor zamanlarını unutturacak bir sürpriz hazırlar.

Yıldız ile Faryalı aşkı, Bora engeline takılır. Bora, otelin tamamının kendisine kalması için planlar yapar. Öte yandan Ateş ise Aslı’ya annesini bulması konusunda ısrar eder. Bunun üzerine Aslı annesiyle ilgili çok şaşırtıcı bir gerçek öğrenir ve bu gerçek Aslı’yı annesini bulması hususunu kolaylaştırır. Kelebek ile Su ise Sevgililer gününde romantik anlar yaşar.

Ateş, Su ve Kelebek’e sevgili olduklarını kendisinden sakladıklarına oldukça sinirlenir. Bunu gören Aslı onunla konuşunca onun asıl sorununun kendini boşlukta ve faydasız hissetmesi olduğunu anlar ve Ateş’ yardım etmek için elinden geleni yapar. Öte yandan Faryalı ve Ateş, ev ile oteli Bora’dan kurtarmak için çalışmalara başlar.

Bora ise Yıldız’a onun ve çocukların hayatlarını çok daha iyi şartlarda yaşamaları için bir fırsat sunar. Bunun üstüne Yıldız ve çocuklar Bora’ya minnet etmez.

Evren kanadındaki olaylar ise yine karmaşıktır. Bora’nın geçmişte onu batıran kişi olduğunu hazmetmeye çalışan Evren kızgındır. Gözde ve bebeği ise tehlikededir ancak kimsenin bu durumdan haberi yoktur.

Aslı ise Uzay birlikte annesinin izini sürmeye Kos’a gider. İzledikleri yol ise bileklikleri yapan kişiyi bularak Aslı’nın annesine ulaşmaktır.

Bodrum Masalı yeni bölümüyle 14 Mayıs Pazar günü Kanal D ekranlarında…

İşte heyecan içinde takip edilen Bodrum Masalı’nın yeni bölüm (35. Bölüm) fragmanı:

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER