Türk Yurdu

Beyin Kanaması Geçiren İbrahim Erkal’ın Şoförü Konuştu

Beyin kanaması geçiren İbrahim Erkal’ı evine getiren şoför anlattı.

Beyin Kanaması Geçiren İbrahim Erkal’ın Şoförü Konuştu
Son Güncellenme Tarihi:13 Nisan 2017 - 0:33 - 323 kez görüntülendi.

Beyin kanaması geçiren İbrahim Erkal’ı evine getiren şoför anlattı.

İstanbul Maltepe’de evinin önünde baygın halde bulunarak hastaneye kaldırılan ve beyin kanaması geçirdiği öğrenilen sanatçı İbrahim Erkal’ın o gece evine getiren şöför konuştu. Olay gecesi evine getiren şoförün polis tarafından ifadesi alındı. Maltepe İlçe Emniyet Müdürlüğünde ifadesi alınan şoför “İbrahim abi yemekten sonra kalktı. Onu kendi aracıyla evine kadar bıraktım. Kapıya kadar götürme teklifimi kabul etmedi” dedi.

Ünlü sanatçı İbrahim Erkal, Maltepe Başıbüyük’te bulunan evinin girişinde baygın bir halde bulunmuş, oturduğu sitenin güvenlik görevlileri tarafından bulunup, önce Kartal Dr.Lütfi Kırdar Eğitim hastanesine, ardından da Beşiktaş’ta özel bir hastaneye kaldırılarak tedavi altına alınmıştı.

Polis, beyin kanaması geçiren ve ameliyata alınan İbrahim Erkal’ı olay gecesi evinin önüne bırakan valenin bilgi sahibi olarak ifadesini başvurdu.

Maltepe İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde ifade veren valenin İbrahim Erkal’ı yemek için geldiği çalıştığı restorandan evine kadar getirdiğini vurgulayarak, “İbrahim abiyi evine kadar getirdim. Otoparka arabasını park ettikten sonra bana gidebileceğimi söyledi. Onu evinin kapısına kadar götürmeyi teklif ettim, ancak kabul etmedi. Bana gidebileceğimi söyledi. Ben de oradan ayrılıp, çalıştığım iş yerine döndüm” şeklinde konuştuğu iddia edildi.

İbrahim Erkal’ın ortağı Feyzullah Çelebi, “Saat 01.00’de siteye giriş yapmış. Güvenlik görevlisi beni aradı. Ben 02.30’da oradaydım. 1-1,5 saat otoparkta kalmış. Doktorlar beyin kanaması geçirdiğini söylüyorlar. Rabbimden şifa diliyoruz. Dostlarından dua bekliyoruz. Allah’tan ümit kesilmez diyoruz. Zaman zaman yüksek tansiyon rahatsızlığı yaşıyordu, Eşi, çocukları ve ailesi de hastanede.” ifadelerini kullandı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER