Türk Yurdu

Aziz Yıldırım’dan Flaş Açıklamalar! Quaresma ve Mehmet Ekici İçin Ne Dedi?

Aziz Yıldırım’dan çok şaşırtıcı açıklamalar! Başkan Yıldırım Quaresma ve Mehmet Ekici’nin transferi konusunda çarpıcı açıklamalar yaptı.

Aziz Yıldırım’dan Flaş Açıklamalar! Quaresma ve Mehmet Ekici İçin Ne Dedi?
Son Güncellenme Tarihi:28 Ocak 2017 - 12:27 - 3742 kez görüntülendi.

Aziz Yıldırım’dan çok şaşırtıcı açıklamalar! Başkan Yıldırım Quaresma ve Mehmet Ekici’nin transferi konusunda çarpıcı açıklamalar yaptı.

Fenerbahçe Spor Kulübü Yüksek Divan Kurulu ocak ayı olağan toplantısında konuşan Başkan Aziz Yıldırım transfer konusunda müjdeyi vererek, Quaresma ve başka Beşiktaşlı futbolcuların Fenerbahçe’ye gelmek istediğini söyledi.

Yıldırım, beklenen isim Quaresma’ya ilişkin, “Quaresma’nın avukatı aradı bizi. Bundan 1.5 ay önce bizim menajerle görüşte. Benle görümek istediler kabul etmedim. Ne istiyorsa sana söylesin dedim.Transfer olmak istiyor. Beşiktaşlılar iyi dinlesin. Şartları ve teklifi bizim elimizde. İstiyorlarsa gösteririm kendilerine. Ama almayacağım onu da bilsinler. Gitmiş kulübüne Fenerbahçe bize teklif etti diye duydum. Teklif etmedim. Buraya gelmek isteyen oyuncuları var, mukavelesi bittiğinde. İstiyorlarsa hepsinin ismini söylerim. Ama o çocuklara yazık” şeklinde konuştu.

MEHMET EKİCİ AÇIKLAMASI
Başkan Yıldırım’ın Mehmet Ekici için söyledikleri ise şöyle:

“Biz Ekici’yi transfer etmek aklımızdan geçmiyordu. Bize ulaştılar. Galatasaray bizden her sene oyuncu alıyorlar, bundan muzdaribiz, bu oyuncunun Galatasaray’a gitmesini istemiyoruz, istermisiniz dediler. Biz de hocamıza sorduk,”Kadroda olursa mutlu olurum” dedi. Onlar 2 ay önce Fernandao ve Aatif’i istediler. Şekip Mosturoğlu ile başkanları Kulüpler Birliği toplantısında görüştüler. Fernandao’yu veremeyeceğimizi ve Aatıf konusunda da sezon içindeki duruma göre cevap vereceğilmizi söyledik. Ekici ile görüşme yaptık. Ekici’ye kamuoyunda saldırı yapılıyor. Basın, ve başkanı. Gerçekleri açıklamadan Ekici için algı operasyonu oluşturmaya çalışıyorlar. Oyuncu geldi ve bizim hocamızla görüştü, yöneticilerle görüştü ve bu izni onlar verdiler. Biz de bunun karşılığında Aatif ile görüşmeleri için izin verdik. Aatıf + 500 bin Euro vererek bu takası yapacaktık. Aatıf’ı çağırdık, “Gitmek istemiyorum” dedi. Yine konuştuk gitmek istemediğini ısrar etti. 1.750 bin Euro verelim bu transferi kapalım dedik. Onlar da düşünelim dediler. Aatıf da hocanın isteğiyle kampa katıldı. Trabzon bu arada Beşiktaş konusunda devreye girmiş, biz de Eto’o için araya girmişiz Antalya başkanına akıl vermişiz havası verip, devreye girdi. Ben Eto’o konusunda almayacağımı bildirdim.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER