Türk Yurdu

‘Arka Sokaklar’ ın ‘Kenan Aslan’ının Bilinmeyen Yönü

‘Arka Sokaklar’ dizisine mafya babası ‘Kenan Aslan’ı canlandıran Kaya Sensev’in Eşi, Sensev’in bilinmeyen bir yönünü açıkladı.

‘Arka Sokaklar’ ın  ‘Kenan Aslan’ının Bilinmeyen Yönü
Son Güncellenme Tarihi:25 Şubat 2017 - 0:45 - 302 kez görüntülendi.

‘Arka Sokaklar’ dizisine mafya babası ‘Kenan Aslan’ı canlandıran Kaya Sensev’in Eşi, Sensev’in bilinmeyen bir yönünü açıkladı.
Geçen gün Tarabya sahilinde eşi Ayşe Sensev’le yürüyüş yaparken objektiflere yansıyan sevilen oyuncu Sensev, muhabirlerle sohbet etmeyi ihmal etmedi.

Daha öncede ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ dizisinde Rus mafyası Viktor’u canlandıran Sensev’e “Ekranda mafya babasını oynamanın sıkıntısı normal hayatınıza yansıyor mu?” diye soruldu ,Başarılı oyuncu “Dokuz aylık süreçte iki farklı mafya babasını oynadım. Biri Rus mafya babası Viktor, biri de Türk Mafyası Kenan Aslan. İkisinde çok güçlü karakter. Sokakta ve sosyal medya da çok kötü tepkiler almıyorum. Aksine çok iyi tepkiler görüyorum. Ben sevilen bir mafya babasıyım” şeklinde cevap verdi.

Daha sonra sohbete oyuncunun eşi Ayşe Sensev, dahil oldu. “aşçılıkta Türkiye’de ilk 50’ye girer diye düşünüyorum ” Ayşe hanım, “Evde genelde yemekleri Kaya Bey yapar. Yemek yaparken çok keyif alıyor. Çok lezzetli yemekler yapar. Daha önce restoran işleten biri olarak aşçılıkta Türkiye’de ilk 50’ye girer diye düşünüyorum. En iyi yaptığı lakerdadır. Çin ve İtalya mutfaklarını çok iyidir. Muhteşem mezeler yapar ve bu mezeleri hiçbir restoran da bulmazsınız” diye konuşarak eşinin bilinmeyen bir yönünü de açıklamış oldu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER