Türk Yurdu

Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne Saldırı

Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne gece saatlerinde kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce ateş açıldı.

Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne Saldırı
Son Güncellenme Tarihi:19 Nisan 2017 - 19:45 - 231 kez görüntülendi.

Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne gece saatlerinde kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce ateş açıldı.

Melih Gökçek, sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak İrfan Değirmenci’nin evine düzenlenen saldırıya ilişkin “Değirmenci’nin de evi kurşunlanmış. Muhtemelen her iki yere kurşun sıktıran aynı ellerdir. Fikren taban tabana zıt olsak da teröre karşı ortak tavır almak boyun borcumuzdur…” ifadelerini kullandı.

Kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından gerçekleştirilen silahlı saldırıda 3 el ateş edildiği tespit edildi. Saldırıda ölen ya da yaralanan olmazken polis ekipleri tarafından geniş çaplı inceleme başlatıldı.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, saldırının gece saatlerinde binada kimse yokken olduğunu ve kurşunların belediye binasının 3, 11 ve 16. katlarına isabet ettiğini açıkladı. Gökçek belediye binasının içinden fotoğraf paylaşarak İrfan Değirmenci’nin evine düzenlenen saldırıya da dikkat çekti.

Paylaşımda “İrfan Değirmenci’nin de evi kurşunlanmış. Muhtemelen her iki yere kurşun sıktıran aynı ellerdir. Yani Türkiye’yi karıştırmak isteyenler.. Türkiye Batı’nın FETONUN talimatlarıyla oynanan bu oyunlara düşmeyecektir. İrfan Değirmenci’ye geçmiş olsun diyorum… Fikren taban tabana zıt olsakda teröre karşı ortak tavır almak boyun borcumuzdur…” dendi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER