Türk Yurdu

Abdullah Gül Saadet Partisi’nin Başına Mı Geçiyor?

“Abdullah Gül Saadet Partisinin başına mı geçiyor?”Bu soruya cevap geldi. Açıklama yapan isim Sadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu oldu.

Abdullah Gül Saadet Partisi’nin Başına Mı Geçiyor?
Son Güncellenme Tarihi:26 Nisan 2017 - 22:47 - 318 kez görüntülendi.

“Abdullah Gül Saadet Partisinin başına mı geçiyor?” sorusuna cevap Sadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’ndan geldi.

Referandum sürecinde ‘evet’ kampanyalarına katılmadığı için AK Parti’de bazı kesimlerce eleştirilen 11.Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’e, Saadet Partisi’nden ‘kapımız açık’ mesajı gönderildi.

Saadet Partisi (SP) Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, bugün düzenlediği basın toplantısında, Gül’ün Saadet’in başına gelebileceği iddiaları hakkında ise şunları söyledi:

“Biz bugüne kadar Ak Parti içerisinde bulunan ve politikalarına destek veren arkadaşların gördükleri bu yanlışlardan dolayı ciddi olarak bu işi düzeltecek bir tavra girmelerini temenni ediyoruz. Bizim kapımız herkese açık. Biz bizimle beraber bu sahada bizim üslubumuzla, kavga etmeden, dik durarak, ülke meselelerinin çözümünde bize destek verirlerse elbette memnun eder.

Bu arkadaşlarımızla her zaman görüşmeye hazırız da görüşüyoruz da. Türkiye siyasetinde bugüne kadar verimli çalışmalar yapan bütün arkadaşlarımızı gerek Ak Parti’nin içerisinde bulunan gerek diğer partilerde bulunan arkadaşları aramızda görmekten memnuniyet duyarız. Bugün Türkiye’de arayış içerisinde bulunan herkese kapımızı açık tuttuğumuzu ifade ediyoruz.

Başa geçme konusu… Bu bizim tabanımızın, genel kongremizin vereceği bir kararla olur. Sayın Abdullah Gül görevi devraldığımda arayıp tebrik etmişti, kendisine iadeyi ziyarette bulunamadım bugüne kadar. İlerleyen günlerde ziyaret etmeyi düşünüyorum.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER