Türk Yurdu

9 Ocak’ta İstanbul’da Okullar Tatil Mi? İstanbul’da Yoğun Kar Yağışı

İstanbul’da yoğun kar yağışı devam ediyor. Kar kalınlığının yer yer 40 santimetreyi bulduğu İstanbul’da bu gece ve yarın da yağış devam edecek. Peki 9 Ocak Pazartesi günü okullar tatil edilecek mi? Konuya ilişkin açıklama var mı? İşte detaylar.

9 Ocak’ta İstanbul’da Okullar Tatil Mi? İstanbul’da Yoğun Kar Yağışı
Son Güncellenme Tarihi:08 Ocak 2017 - 19:51 - 574 kez görüntülendi.

İstanbul’da yoğun kar yağışı devam ediyor. Kar kalınlığının yer yer 40 santimetreyi bulduğu İstanbul’da bu gece ve yarın da yağış devam edecek. Peki 9 Ocak Pazartesi günü okullar tatil edilecek mi? Konuya ilişkin açıklama var mı?

Meteorolojiden alınan bilgiye göre, İstanbul’da etkili olan kar yağışı bu gece ve yarın da yoğun olarak devam edecek. Kar yağışını etkisiyle birlikte buzlanma ve don olayları da bekleniyor. Olumsuz hava şartlarının altında vatandaşlara yapılan dikkat ve tedbir uyarılarının ardından okullar tatil edilecek mi soruları kafaları karıştırdı. Peki 9 Ocak günü okullar tatil mi*

İstanbul Valisi Vasip Şahin 9 Ocak günü İstanbul’da okulları tatil etmesine ilişkin açıklama yaptı. İstanbul Valisi Vasip Şahin okulların tatil edildiğini açıkladı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER